Ahşap Çatı Merdivenleri

ahşap çatı merdivenleri

Dayanıklı ve çok kullanışlı ahşap ve metal merdivenler uygun fiyata. Katlanabilme özelliğine sahip olan ahşap çatı merdiveni çelik bir profil üzerine ahşap kaplama ile elde edilen üründür. Özellikle dar bir alana sahip olan kişilerin tercihi olan ahşap merdivenler son derece ergonomik merdivenlerdir.

çatı merdiveni
çatı merdiveni

Ahşap Çatı Merdiveni

Ahşap çatı merdivenleri üç ya da dört kademe katlanabilme özelliğine sahiptir. Bu kaplama kademesi merdivenin uzunluğuna göre değişken olmaktadır. 2.80 metrelik tavan yüksekliğine sahip olan odalara kadar uygulanabilir. Bu uzunluğu üzerindeki odalara ahşap merdiven uygulaması yapılmamaktadır.

Katlanır Ahşap Çatı Merdiveni

https://www.katlanircatimerdiveni.com firması olarak Çatı Merdiveni İmalathanemiz olduğumuzdan dolayı sizlere Türkiye geneli kargo ile Çatı Merdiveni satışı yapılmaktadır.

ahşap çatı merdiveni modeli
ahşap çatı merdiveni modelleri
fakro ahşap çatı merdiveni
fakro ahşap çatı merdivenleri

Ahşap Çatı Çıkış Merdiveni

Merdiven önce tavana bir montaj kasası yerleştirilerek yapılmaktadır. Kasa ölçüleri farklı olup odanın büyüklüğü ve merdivenin uzunluğuna göre farklı ebatlarda olabilir.
Ahşap çatı merdivenini kullanmak istediğinizde yapmanız gereken merdiven kutusunu açmak olacaktır. Daha sonra kademeli olarak katlanmış merdivenleri aşağı doğru açabilirsiniz. Açılan merdivenler artık kullanıma hazır hale gelmektedir.

Ahşap Teras Çatı Merdiveni

ahşap teras çatı merdivenleri
ahşap teras çatı merdiveni

Ahşap Çatı Merdiveni Montajı

Merdiven ile işiniz bittiğinde aynı şekilde merdiveni kapatabilirsiniz. Önce merdiveni kademeli olarak kapattıktan sonra kutuyu kapatarak merdiveni ortadan kaldırabilirsiniz.

katlanır ahşap çatı merdivenleri
katlanır ahşap çatı merdiveni

Ahşap Çatı Merdivenleri

Dar bir odaya sahip ve yer sorunu bulunan kişiler için oldukça kullanışlı bir üründür. Ahşap çatı merdiveni merdiven bölümü çam ağacından, kasa bölümü ise ladin ağacından elde edilmektedir. Oldukça kaliteli bir ürün olup merdiven basamakları ve montaj noktaları test edilip, kullanım sırasında ürün herhangi bir risk taşımamaktadır. 8 cm basamak aralıklara bulunan ahşap çatı merdiveninin 150 kiloya kadar yük taşıma kapasitesi bulunmaktadır.

Author: fakro

2 thoughts on “Ahşap Çatı Merdivenleri

    1. Nazım Bey, fiyatlar değişken olduğu için fiyatlar sitemizde yok. Lütfen bizi ararsanız, sizlere güncel çatı merdiven fiyatları hakkında bilgi verelim. Bir çok modellerde ürün mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir