Elektrikli Çatı Merdivenleri

 Çatı katlarına çıkılmasını kolaylaştıran çatı merdiveni günümüzde teknolojinin ilerlemesiyle beraber daha farklı çeşitlere de sahip olmuştur. Kullanım kolaylığı ve şık görüntüsüyle son dönemlerin en sık tercih edilen ürünleri arasındaki yerini almıştır. Elektrikli çatı merdivenleri bir merdiven gövdesi, merdiven motoru ve merdiven kutusundan meydana gelmiştir. Farklı çeşitlere sahip olan elektrikli çatı merdivenlerinin ahşap ya da metal görüntüye sahip olan çeşitleri de bulunmaktadır.

Elektrikli Çatı Merdiveni

çatı merdiveni
çatı merdiveni

Teras Katına Elektrikli Çatı Merdiveni

https://www.katlanircatimerdiveni.com firması olarak Çatı Merdiveni İmalathanemiz olduğumuzdan dolayı sizlere Türkiye geneli kargo ile Çatı Merdiveni satışı yapılmaktadır.

Elektrikli çatı merdivenleri sadece kullanım sırasında açabileceğiniz ve yerden tasarruf etmenizi sağlayan ürünlerdir. Merdiven ile herhangi bir işiniz olmadığında kutusunu kapalı tutarak yer kaplamamasını sağlayabilirsiniz. Merdivenin bir adet motoru bulunmaktadır. Merdivenin kapaklı kutusunu açtığınızda motoru sayesinde kademeli olarak merdiven aşağıya doğru inmeye başlayacaktır.

Elektrikli Çatı Merdiveni
Elektrikli Çatı Merdivenleri

Motoru sayesinde yavaş ve profili zarar görmeden açılma sağlamaktadır. Merdiven motoru ses yapmadan çalışmakta ve bu sayede kimseye rahatsızlık vermemektedir. Merdiveni kullanma işiniz bittiğinde motoru merdiveni yukarı toplamaktadır ve merdiven kutu içerisine yerleştikten sonra kutuyu kapatabilirsiniz. Kutu kapandıktan sonra merdivenin yer kaplama olayı ortadan kalkmaktadır.

Elektrikli Çatı Merdiveni Modeli
Elektrikli Çatı Merdiveni Modelleri

Tavan Arası Elektrikli Çatı Merdiveni

Elektrikli Çatı Merdiveni Fiyatı
Elektrikli Çatı Merdiveni Fiyatları
  • Odanın büyüklüğüne ve tavan yüksekliğine göre ölçü alındıktan sonra en uygun şekilde merdiven yapılmaktadır. Merdivenler kaliteli ve sağlam malzemeden üretilen iki yıl garantiye sahiptir. Elektrikli çatı merdivenlerinin ortalama 150 kilogram yük taşıma kapasitesi bulunmaktadır. Güvenli kullanım amacı ile merdiven basamakları kaymaması için kaplanmakta ve merdiven de tırmanma ve inme sırasında yardımcı olunması için tutma yerleri bulunmaktadır.
Elektrikli Merdivenler
Elektrikli Merdiven

Elektrikli Çatı Merdiven Modelleri

En Kaliteli Elektrikli Çatı Merdivenleri
En Kaliteli Elektrikli Çatı Merdiveni

Author: fakro

2 thoughts on “Elektrikli Çatı Merdivenleri

  1. Iyi Aksamlar!
    kumandali Catikati Merdivenine bilgi ve fiyat alabilirmiyim.
    Tesekkürler
    Cengiz Y.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir