Nukan Metal Çatı Merdivenleri

nukan metal çatı merdivenleri

Nukan metal çatı merdiveni teras ve çatılara rahat çıkış ve iniş sağlayabilmek adına kullanılan merdivenlerdir. Bu merdivenler günümüzde teknolojik gelişmeler ile daha donanımlı bir hale gelmiş ve de kullanıldığı yerlerde alandan tasarruf sağlayan ürünler olmuşlardır. Nukan metal çatı merdivenleri kademeli katlama özelliği olan, bu özelliği sayesinde sadece kullanım sırasında açılan, kullanımı bittikten sonra toplanıp yer kaplamayan merdivenlerdir.

çatı merdiveni
çatı merdiveni

Nukan Metal Çatı Merdiveni

İsteğinize göre otomatik ya da manüel açılıp kapanma sağlayan teras çatı merdivenlerinden birini tercih edebilirsiniz. Bütün merdiven çeşitleri birinci sınıf kaliteli malzemelerden üretilen iki yıl garantili ürünler olmaktadır.

https://www.katlanircatimerdiveni.com firması olarak Çatı Merdiveni İmalathanemiz olduğumuzdan dolayı sizlere Türkiye geneli kargo ile Çatı Merdiveni satışı yapılmaktadır.

nukan metal çatı merdiveni modelleri
nukan metal çatı merdiveni modeli

 

en kaliteli nukan metal çatı merdivenleri
en kaliteli nukan metal çatı merdiveni

Nukan Katlanır Metal Çatı Merdiveni

katlanır nukan metal çatı merdivenleri
katlanır nukan metal çatı merdiveni

 

en iyi nukan metal çatı merdivenleri
en iyi nukan metal çatı merdiveni

Nukan Metal Çatı Çıkış Merdiveni

Merdiven kutusu ve merdiven gövdesinden meydana gelmektedir. Merdiven kutusu kullanılmadığı sırada merdiveni katlanmış bir şekilde içinde bulunduran bir bölümdür. Farklı boyutlara sahip merdiven kutuları vardır. Odanızın büyüklüğüne ve merdivenin boyutlarına göre kutu büyüklüğü farklı olmaktadır. Merdiven kutuları Isı yalıtımlı malzemelerden yapılmaktadır. Böylelikle dışarıdaki soğuk ya da sıcak hava kutu kenarlarında boşluk kalıp içeri dolmamaktadır.

Nukan Katlanır Teras Çatı Merdiveni

mukan metal çatı merdiven montajı bilgisi
nukan metal çatı merdiven montajı

Nukan Çatı Çıkış Merdivenleri

  • Nukan metal çatı merdivenlerinin basamak ve rahatlıkları sekiz santimetredir. Basamaklarda herhangi bir kayma ihtimaline karşı merdiven basamakları pürüzlü olarak yapılarak sürtünme katsayısı artırılmaktadır. Merdivenin boyutu odanın tavan yüksekliği ile orantılı olarak değişmektedir. Merdivenin boyutuna göre kademeli katlanma sayısı da farklılık gösterebilir. Merdiven açık olduğu sırada da dekoratif bir üründür. Metal ya da ahşap kaplamalı olan nukan metal çatı merdivenlerini tercih edebilirsiniz. Merdivenler kaliteli ve güvenli ürünlerdir.
mukan metal çatı merdiven fiyatı
nukan metal çatı merdiven fiyatları

Author: fakro

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir