Nukan Makaslı Çatı Merdivenleri

nukan makaslı çatı merdiveni

Çatı kaplarına ve teraslara çıkmayı sağlayan makaslı çatı merdivenleri günümüzde farklı çeşitleri vardır. Bu çeşitler arasındaki makaslı çatı merdivenleri sıklıkla tercih edilen modeller arasındadır. Oldukça kullanışlı bir üründür ve kullanım sırasında açılan kullanımı bittikten sonra kapanma özelliğine sahip bir merdivendir.

Makaslı Çatı Merdiveni

çatı merdiveni
çatı merdiveni
makaslı çatı merdivenleri
makaslı çatı merdiveni

Makaslı çatı merdiveni merdiven profili ve merdiven kutusundan meydana gelmektedir. Merdiven tavana monte edilmektedir. Tavandaki boşluğa monte edildikten sonra kullanım sırasında bu boşluktaki kutudan açılarak merdiven kullanılmaktadır. Merdiveni kullanımı tamamlandığında ise aynı şekilde katlanmakta ve kutu kapatılmaktadır.

Katlanır Makaslı Çatı Merdiveni

https://www.katlanircatimerdiveni.com firması olarak Çatı Merdiveni İmalathanemiz olduğumuzdan dolayı sizlere Türkiye geneli kargo ile Çatı Merdiveni satışı yapılmaktadır.

nukan makaslı çatı merdiveni modeli
nukan makaslı çatı merdiveni modelleri
nukan makaslı çatı merdiveni fiyatı
nukan makaslı çatı merdiveni fiyatları

Akordiyon Çatı Merdiveni

Böylelikle merdiven ortadan kalkmakta ve yerden tasarruf sağlanmaktadır. Merdivenin makaslı sisteme kolay açılmasını sağlamaktadır. Merdiven kutusunun kapı kilitli bir sisteme sahiptir. Bir aparat yardımıyla merdiven kilidi ve kapı açıldıktan sonra makaslı çatı merdiveni yan profilindeki makaslar sayesinde yavaş ve güvenli bir açılım sağlamaktadır. Merdiven tamamen açıldıktan sonra kullanıma hazır hale gelmektedir. Merdiven kullanımı tamamladıktan sonra makaslı çatı merdiveni ile iç içe makasları üst üste gelecek şekilde toplayarak merdiven kutusunun kapağını kapatabilirsiniz.

Metal Makaslı Çatı Merdiveni

en kaliteli nukan makaslı çatı merdivenleri
en kaliteli nukan makaslı çatı merdiveni
nukan tavan arası makaslı çatı merdivenleri
nukan tavan arası makaslı çatı merdiveni
  • Makaslı çatı merdiveni farklı boyutlara sahip bir üründür. Ürünün boyutları yaptıracağınız yerin tavan yüksekliği ile orantılıdır. Makaslı çatı merdiveninin 150 kg yük taşıma kapasitesi bulunmaktadır. Kaliteli bir malzemeden yapılmış olan makaslı çatı merdiveni güvenli bir üründür ve uzun yıllarda kullanım ömrüne sahiptir. Makaslı çatı merdivenlerinin montajdan sonra iki yıl garantisi bulunmaktadır.

Makaslı Çatı Merdiveni Montajı

nukan makaslı çatı merdiveni montaj bilgileri
nukan makaslı çatı merdiveni montajı

İthal Makaslı Çatı Merdiveni Modelleri

Author: fakro

4 thoughts on “Nukan Makaslı Çatı Merdivenleri

  1. En 110 cm Boy 140 cm olan ufak kilerden çatıya çıkış için makaslı merdiven almak niyetindeyim.Ama mevcut ölçülerde belirtiyim kilerde bir sıkıntı yaratirmi kapi 90/230 cm

    1. Levent Bey, 0216 498 89 81 nolu telefon numarasından bize ulaşınız lütfen. Sizlere ayrıntılı olarak bilgi sunalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir