Motorlu Çatı Merdivenleri

Çatı merdivenleri evlerde veya ofislerde çatı ya da teraslara çıkmaya yardımcı olan ürünlerdir. Günümüzde sabit merdivenler yerine açılıp kapanma özelliğine sahip ve yer kaplamayan merdivenler tercih edilmeye başlanmıştır. Eskiden çatılar için yapılan merdivenler geniş ve oda içinde yer kaplayan merdivenler olurken günümüzde bu durum değişmiştir. Sadece kullanım sırasında açılan ve kullanımı bitince kapanan merdivenler daha sık tercih edilmeye başlanmıştır.

Motorlu Çatı Merdiveni

Motorlu Çatı Merdiveni

Motorlu çatı merdivenler merdiven motoru, merdiven gövdesi ve merdiven kutusundan oluşmuş bir üründür. Merdiven kullanılmadığı sırada kaplanmış şekilde kutunun içerisinde bulunmaktadır. Merdivenin motoru merdivenin açılmasına ve kapanmasına yardımcı olmaktadır. Merdiven kademeli bir şekilde açılmakta ve kapanma göstermektedir.

Motorlu Çatı Çıkış Merdiveni

Merdiven kullanılacağı zaman kapağı açılmakta ve kapak açıldıktan sonra merdiven motorunun yardımı ile merdiven aşağı doğru açılmaktadır. Bu sayede merdiven kullanıma hazır hale gelmektedir. Merdiveni kullandıktan sonra tekrar kapatmak istediğinizde merdiven motoru merdiveni kademeli bir şekilde ve basamaklarını teker teker yukarı toplamaktadır. Merdiven yukarı toplandıktan sonra kutunun içine yerleşir ve kutuyu kapattıktan sonra merdiven tamamen ortadan kalkmış olur.

Katlanır Motorlu Çatı Merdivenleri

Motorlu merdivenin motor parçası sessizce çalışan bir parçadır ve çalışma sırasında çevresindeki hiç kimseyi rahatsız etmemektedir. Merdiven imalatı sırasında kullanılan parçalar birinci sınıf kalite ürünlerdir ve uzun yıllar kullanımı sizlere sunmaktadır. Motorlu merdivenlerin iki yıl kullanım garantisi bulunmaktadır. Hem kaliteli hem kullanışlı hem de dekoratif bir ürün istiyorsanız motorlu çatı merdivenlere sizler için oldukça faydalı olacaktır.

Motorlu Çatı Merdiveni Montajı

Author: fakro