Nukan Alüminyum Çatı Merdivenleri

nukan aluminyum çatı merdiveni

Çatı merdiveni modelleri 3 kademeli olarak açılır ve kapanır diğer özellikleri ve en uygun fiyatlarıyla burada. Çatı katına kolay ve güvenli erişim imkanı sağlar. Evlerde, ofislerde ya da depolarda çatı katları, teraslı veya asma katlar bulunmaktadır. Bu gibi alanlarda iniş çıkış sağlayabilmek adına merdivenler kullanılmaktadır. Sabit merdiven kullanımı tercih edildiğinde ya çok yer kaplayacak ya da güvenlik açısından zararlı ürünler olabilir. Son dönemlerde hem güvenli hem de yerden tasarruf edilmesini sağlayan katlanabilir çatı merdivenlerinden alüminyum çatı merdiveni kolay montajı, kaliteli malzemesi ile tercih edilen ürünler arasında ki yerini almıştır. Güvenlik açısından son derece sağlam ürünler olan alüminyum çatı merdivenleri kaliteli malzemelerden imal edilmektedir.

Alüminyum Çatı Merdiveni

çatı merdiveni
çatı merdiveni

Alüminyum çatı merdivenlerinden kademeli olarak kapanma özelliği bulunmaktadır. Üç kademeli olarak kapanma özelliği bulunan bu merdivenlerde merdiven boyutu yaptırılacak olan yerin tavan yüksekliği ile orantılı olmaktadır. Merdiven yaptırılacak zaman öncelikle gelip ölçü alınmakta ve bu yeri en uygun merdiven montajı gerçekleştirilmektedir.

Katlanır Alüminyum Çatı Merdiveni

nukan alüminyum çatı merdiveni modeli
nukan alüminyum çatı merdiveni modelleri

https://www.katlanircatimerdiveni.com firması olarak Çatı Merdiveni İmalathanemiz olduğumuzdan dolayı sizlere Türkiye geneli kargo ile Çatı Merdiveni satışı yapılmaktadır.

Alüminyum çatı merdiveninin gövde merdiven profili ve merdiven kutusu bulunmaktadır. Merdiven profili kullanılacağı zaman açılarak kullanılmaktadır. Merdiven kullanımı bittikten sonra merdiven kademeli olarak kaplamakta ve kutusuna yerleştirilmektedir. Merdiven kutusu kapatıldığında merdiven tamamen ortadan kalkmakta ve yer kaplama maktadır.

Alüminyum Çatı Merdiveni Montajı

alüminyum çatı merdivenleri
alüminyum çatı merdiveni
  • Merdivenden iniş ve çıkışlar da kolaylık ve güvenlik sağlaması amacı ile tutunma yerleri gövde profilinde bulunan alüminyum çatı merdiveninden 150 kg yük taşıma kapasitesi bulunmaktadır. Merdiven basamakları rahat iniş ve çıkışlar için uygun aralıklara sahip olup basamaklarının kaymaması için pürüzlü bir yüzey oluşturulmuştur.
alüminyum çatı merdiveni fiyatı
alüminyum çatı merdiveni fiyatları
alüminyum teras çatı merdivenleri
alüminyum teras çatı merdiveni
en iyi alüminyum teras çatı merdivenleri
en iyi alüminyum teras çatı merdiveni
en uygun alüminyum çatı merdivenleri
en uygun alüminyum çatı merdiveni
katlanır alüminyum çatı merdivenleri
katlanır alüminyum çatı merdiveni
katlanır alüminyum tavan çatı merdivenleri
katlanır alüminyum tavan çatı merdiveni
alüminyum merdivenler
alüminyum merdiven
pazlanmaz alüminyum merdivenler
paslanmaz alüminyum merdiven
nukan alüminyum merdivenler
nukan alüminyum merdiven
nukan alüminyum merdiven modeli
nukan alüminyum merdiven modelleri

Author: fakro

1 thought on “Nukan Alüminyum Çatı Merdivenleri

  1. 60×120 çatı merdiven boşluğumuz boşluğumuza tavan yüksekliğmizde 2.65 katlanır alamınyum merdiven 2 adet almak istiyoruz mevcutsa fiyatında bildirirmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir