Minka Metal Çatı Merdivenleri

Evlerde ve ofislerde bulunan teras ya da çatılar oldukça kullanışlı yerlerdir. Teraslarda ve çatılara çıkmak için bir takım merdivenler kullanılmaktadır. Eğer dar bir odaya sahipseniz büyük merdiven oldukça yer kaplayacak olacaktır. Son dönemlerin en sık tercih edilen çatı merdiveni modelleri katlanabilme özelliğine sahip olan teras çatı merdivenleridir. Bu merdiven modelleri yerden tasarruf etmeyi sağlayan, sadece kullanılacağı zaman açılan, kullanımı tamamlandıktan sonra kapanıp ortadan kaldırılabilen merdivendir. Özel kutusu kapatıldığın da evin içerisinde diğer çatı merdivenleri gibi kaldırıldığında da yer kaplamamaktadır.

çatı merdiveni
çatı merdiveni
Minka Metal Çatı Merdiveni Modeli
Minka Metal Çatı Merdiveni Modelleri

https://www.katlanircatimerdiveni.com firması olarak Çatı Merdiveni İmalathanemiz olduğumuzdan dolayı sizlere Türkiye geneli kargo ile Çatı Merdiveni satışı yapılmaktadır.

Minka Çatı Merdiveni

Minka çatı merdivenleri farklı çeşitlerde ve farklı boyutlara sahiptir. Odanızın büyüklüğüne ve tavan yüksekliğine göre birbirinden ayrı çatı merdiveni boyutları bulunmaktadır. Kendi zevkinize uygun olan teras çatı merdiveni modelini de seçebilirsiniz. Metal gövdeye sahip ya da motorunda veya manüel minka çatı merdivenlerinden istediğinizi sipariş edebilirsiniz. Her model en kaliteli malzemeden yapılmakta ve merdiven sahiplerine uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır.

En Güzel Minka Çatı Merdivenleri
En Güzel Minka Çatı Merdiveni
Minka Çatı Çıkış Merdiveni
Minka Çatı Çıkış Merdivenleri

Katlanır Minka Çatı Merdiveni

Merdivenlerinin metal gövde profili yaklaşık 150 kg ile 200 kg arasında yük taşıma kapasitesine sahiptir. Bu yük sınırına kadar merdivenler güvenli taşıma göstermektedir. Merdiven basamakları da çocukların ve yetişkinlerin kullanımı için uygun aralıklarda sahip olup merdiven basamaklarının kaymaması için pürüzlü bir yüzey oluşturulmuştur.

Minka Çatı Merdivenleri Ankara
Minka Çatı Merdiveni Ankara

Minka Çatı Merdiveni Montajı

  • Minka çatı merdivenine güvenli bir iniş ve çıkış sağlayabilmek adına gövde profilinin yan kısımlarında tutunabilmek için kollar bulunmaktadır.

Minka Teras Çatı Merdiveni

Minka Merdivenler
Minka Merdiven
Katlanır Minka Merdivenler
Katlanır Minka Merdiven
Minka Çatı Merdiveni Firmaları
Minka Çatı Merdiveni Firması
En Ucuz Minka Merdiven Modeli
En Ucuz Minka Merdiven Modelleri
Minka
Minka

Author: fakro

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir