Teleskopik Çatı Merdivenleri

Teleskopik çatı merdiveni hem şık hem de güvenli merdivendir. Çatı katlarına ulaşım sağlamak istediğinizde teleskopik çatı merdivenleri hem yerden tasarruf etmenizi sağlarken hem de kolay kurulumu ile hemen kullanıma hazır bir hale gelmektedir.

Teleskopik Çatı Merdiveni

çatı merdiveni
çatı merdiveni

Teleskopik çatı merdivenleri diğer katlanabilme özelliğine sahip çatı merdivenleri gibi oda içerisinde yerden tasarruf sağlamaktadır. Merdiveni sadece kullanacağınız zaman açabilir ve kullanım durumu bittikten sonra ortadan kaldırabilirsiniz. Bu sayede merdiven oda içerisinde sürekli yer kaplamaz.

Teleskopik Teras Çatı Merdiveni

https://www.katlanircatimerdiveni.com firması olarak Çatı Merdiveni İmalathanemiz olduğumuzdan dolayı sizlere Türkiye geneli kargo ile Çatı Merdiveni satışı yapılmaktadır.

Teleskopik Çatı Merdiveni
Teleskopik Çatı Merdivenleri

Diğer katlanabilme özelliğine sahip çatı merdivenlerinden farkı merdiven gövde profilinin yerler ile iç içe geçmesidir. Metal bir gövdeye sahip olan teleskopik çatı merdiveni açık durduğu zamanlarda da dekoratif görüntüsü ile kullanım sağlamaktadır. Merdiven sürekli açık bir pozisyonda dursa bile merdiven ayaklarında koruyucu malzeme bulunduğu için taban zeminine hiçbir zarar vermemektedir.

Teleskopik Çatı Merdiveni Modeli

Teleskopik Çatı Merdiveni Modeli
Teleskopik Çatı Merdiveni Modelleri

Merdiven gövdesi iç içe geçme ile katlanabilme özelliğine sahip olsa da metal gövde aşınmalara karşı dayanıklı malzemeden yapılmaktadır. Merdivenin kutu ve profil malzemeleri kaliteli malzemeler olduğu için merdivenin kullanım ömrü oldukça uzundur.

Teleskopik Çatı Merdiveni Montajı

Teleskopik Çatı Merdiveni Fiyatı
Teleskopik Çatı Merdiveni Fiyatları
Teleskopik Merdivenler
Teleskopik Merdiven

Teleskopik çatı merdivenin uzunluğu odanızın taban yüksekliği ile orantılı olup ölçüler alındıktan sonra en uygun merdiven montajı yapılmaktadır. Merdivenin 150 kg yük taşıma kapasitesi bulunmaktadır. Merdiven basamakları yetişkin ve çocuklar için uygun aralıklara sahip olup basamaklarını kaymaması için önlemler alınmaktadır. Hem kaliteli hem de şık bir ürün kullanmak istiyorsanız sizlerde teleskopik çatı merdiveni tercih edebilirsiniz.

Author: fakro

1 thought on “Teleskopik Çatı Merdivenleri

  1. ÇATI ÇIKIŞI 60X58 CM GİBİ DÜZENSİZ BİR METRAJDADIR, YERDEN YÜKSEKLİK 2.80 M ‘DİR NASIL BİR MERDİVEN ALABİLİRİM, YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir