Portatif Çatı Merdivenleri

Alandan tasarruf ederek kullanışlı bir merdiven sahip olmak istiyorsanız ahşap çatı merdiveni tam da sizlere göre olan bir üründür. Portatif çatı merdiveni çelik profil üzerine ahşap kaplama ile elde edilen bir merdiven çeşididir. Bu merdivenin en önemli özelliği katlanabilme özelliğine sahip olmasıdır.

çatı merdiveni
çatı merdiveni

Portatif Çatı Merdiveni

Portatif çatı merdiveni farklı ölçülerde ve farklı renklerde imal edilebilir. Odanızın büyüklüğüne göre merdiven ve kutu genişliği seçimi yapabilirsiniz. Merdiven ahşap kaplaması genel olarak çam ağacından, kutu üretiminde kullanılan malzeme ise ladin ağacı olmaktadır. Merdiven kutusu dekoratif bir ürün olup merdiven katlanıp kapatıldığında üzerine tekrar bir boya ya da cila istememektedir. Kapandığında da güzel görüntüsünü koruyabilen bir merdivendir. Tavan arası merdivenleri, çatı boşluklarını kullanılabilir alanlara dönüştürür. Merdiven modellerini ne için ve ne sıklıkla kullanmayı planladığınızı bize bildirin ve sizi mutlu bir şekilde doğru yöne yönlendirelim. İleride ihtiyaç duymanız halinde ve gerekli olması halinde mevcut parçalarımız da mevcuttur.

Portatif Çatı Merdiven Modeli
Portatif Çatı Merdiveni Modelleri

https://www.katlanircatimerdiveni.com firması olarak Çatı Merdiveni İmalathanemiz olduğumuzdan dolayı sizlere Türkiye geneli kargo ile Çatı Merdiveni satışı yapılmaktadır.

Portatif Çatı Çıkış Merdiveni

Portatif çatı merdiveni üç ya da dört kademeli olarak katlanma özelliği nasıl sahiptir. Basamak aralıkları sekiz santim olup hem çocuk hem de yetişkinlerin kullanımı için uygun bir basamak aralığına sahiptir. Taban montaj kasa ölçüleri değişken olup kullanacağınız ortaya göre farklı boyutlarda ölçü seçimi yapabilirsiniz. Dikdörtgen şeklinde kutusu bulunmaktadır ve merdiven katlandığında bir kutu boyutunda olup rahat bir şekilde ortadan kaldırılmaktadır.

Portatif Çatı Merdiveni Fiyatı
Portatif Çatı Merdiveni Fiyatları

Ahşap Portatif Çatı Merdiveni

  • Portatif çatı merdivenleri 2.80 metrelik tavan yüksekliğine sahip olan odalar da kullanılmaktadır. Bu ölçünün üzerindeki tavan yüksekliğine sahip olan odalarda akşam çatı merdivenine kullanılmaz. Merdiven basamakları ahşap kaplama sırasında test edilip herhangi bir kayma durumuna sebep olmaması için gereken bütün önlemler alınmaktadır.
En Uygun Portatif Çatı Merdivenleri
En Uygun Portatif Çatı Merdiveni
En Ucuz Portatif Çatı Merdivenleri
En Ucuz Portatif Çatı Merdiveni

Author: fakro

2 thoughts on “Portatif Çatı Merdivenleri

    1. Dilek Hanım, lütfen bizi ararmısınız. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi verelim sizlere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir