Portatif Çatı Merdivenleri

Alandan tasarruf ederek kullanışlı bir merdiven sahip olmak istiyorsanız ahşap çatı merdiveni tam da sizlere göre olan bir üründür. Portatif çatı merdiveni çelik profil üzerine ahşap kaplama ile elde edilen bir merdiven çeşididir. Bu merdivenin en önemli özelliği katlanabilme özelliğine sahip olmasıdır.

Portatif Çatı Merdiveni

Portatif çatı merdiveni farklı ölçülerde ve farklı renklerde imal edilebilir. Odanızın büyüklüğüne göre merdiven ve kutu genişliği seçimi yapabilirsiniz. Merdiven ahşap kaplaması genel olarak çam ağacından, kutu üretiminde kullanılan malzeme ise ladin ağacı olmaktadır. Merdiven kutusu dekoratif bir ürün olup merdiven katlanıp kapatıldığında üzerine tekrar bir boya ya da cila istememektedir. Kapandığında da güzel görüntüsünü koruyabilen bir merdivendir.

https://www.katlanircatimerdiveni.com/cati-merdiveni firması olarak Çatı Merdiveni İmalathanemiz olduğumuzdan dolayı sizlere Türkiye geneli kargo ile Çatı Merdiveni satışı yapılmaktadır.

Portatif Çatı Çıkış Merdiveni

Portatif çatı merdiveni üç ya da dört kademeli olarak katlanma özelliği nasıl sahiptir. Basamak aralıkları sekiz santim olup hem çocuk hem de yetişkinlerin kullanımı için uygun bir basamak aralığına sahiptir. Taban montaj kasa ölçüleri değişken olup kullanacağınız ortaya göre farklı boyutlarda ölçü seçimi yapabilirsiniz. Dikdörtgen şeklinde kutusu bulunmaktadır ve merdiven katlandığında bir kutu boyutunda olup rahat bir şekilde ortadan kaldırılmaktadır.

Ahşap Portatif Çatı Merdiveni

Portatif çatı merdivenleri 2.80 metrelik tavan yüksekliğine sahip olan odalar da kullanılmaktadır. Bu ölçünün üzerindeki tavan yüksekliğine sahip olan odalarda akşam çatı merdivenine kullanılmaz. Merdiven basamakları ahşap kaplama sırasında test edilip herhangi bir kayma durumuna sebep olmaması için gereken bütün önlemler alınmaktadır.

Author: fakro