Fakro Ahşap LWK Çatı Merdivenleri

fakro ahşap lwk çatı merdivenleri

Fakro LWK ahşap çatı merdivenleri ile hem dekoratif görüntüye sahip hem de kullanışlı bir üründür. Katlanır kapaklı ahşap basamaklı dayanıklı. Bu ürünün en önemli özelliği katlanabilme özelliğinin bulunmasıdır. Büyük bir merdivenin kapladığı alan durumunu tamamen ortadan kaldırarak sadece kullanım sırasında küçük bir yer kaplamaktadır. Merdiven ile işiniz bittiğinde merdiveni katlayarak kapağını kapatabilirsiniz. Böylelikle ortada bir merdiven kalmayacaktır.

çatı merdiveni
çatı merdiveni

fakro lwk ahşap çatı merdivenleri
fakro lwk ahşap çatı merdiveni
fakro lwk ahşap çatı merdiveni modelleri
fakro lwk ahşap çatı merdiveni modeli
lwk ahşap çatı merdiveni tenik kurulum bilgisi
lwk ahşap çatı merdiveni teknik bilgileri

Fakro Ahşap LWK Çatı Merdiveni

Fakro LWK ahşap merdivenler çelik taşıyıcılar ile yapılmış, taşıyıcıların üzeri ahşap malzeme ile kaplanmış bir üründür. Kaplaması sayesinde ahşap görüntüsü sizlere dekoratif bir ürün kullanma imkanı sunmaktadır.

https://www.katlanircatimerdiveni.com firması olarak Çatı Merdiveni İmalathanemiz olduğumuzdan dolayı sizlere Türkiye geneli kargo ile Çatı Merdiveni satışı yapılmaktadır.

lwk ahşap çatı merdivenleri istanbul
lwk ahşap çatı merdiveni istanbul

Fakro Ahşap LWK Çatı Çıkış Merdiveni

Ahşap merdiven kullanılmadığı durumda kapı kapalı olarak durmaktadır. Merdiveni kullanmak istediğinizde ilk olarak kapağını açarsınız. Daha sonra kapan içinde bulunan katlı vaziyetteki merdivenleri açarak merdiveni kullanılır duruma getirebilirsiniz. Merdiven ile işiniz bittiğinde aynı şekilde ilk önce merdiveni katladıktan sonra daha sonra kapağını kapatarak ortadan kaldırabilirsiniz.

lwk çatı çıkış merdivenleri
lwk çatı çıkış merdiveni
lwk katlanır ahşap çatı merdiveni
lwk katlanır ahşap çatı merdivenleri

Merdivenler üç ya da dört kademeli olarak kaplanmaktadır. Merdivenlerin kademesi merdivenin uzunluğu ya da kutu genişliğine göre farklılık gösterebilir. Birinci sınıf çam malzemeden üretilen ahşap LWK çatı merdiveni güvenlik testlerine tabi tutularak imal edilmektedir. Çelikten üretilen gövdesi sağlam ve merdiven basamakları kaymaya karşı önlem alınarak yapılmaktadır. Merdiven basamak aralığı 8 cm olmakta ve merdiven yaklaşık olarak 180 kg ağırlık taşıyabilmektedir.

lwk katlanır ahşap çatı merdiveni fiyatı
lwk katlanır ahşap çatı merdiveni fiyatları
  • Ahşap çatı merdiveni yaptırmak istediğinizde en uygun merdivenin yapılabilmesi adına ölçüler alınmakta ve odanıza uygun bir merdiven yapılmaktadır. Merdivenin kapağı ladin malzemesinden üretilip kapak kapatıldığında hiçbir boya ya da cilaya gerek kalmadan kullanılabilir.

Author: fakro

2 thoughts on “Fakro Ahşap LWK Çatı Merdivenleri

  1. 70×110 ebatlarında ahşap katlanır çatı merdiven fiyatı nedir.
    İyi çalışmalar

  2. 70×110 ebatlarında ahşap katlanır çatı merdiven fiyatı nedir.hayırlı çalışmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir