Çatı Çıkış Merdivenleri

Evlerde ya da ofislerde bulunan çatı katları veya teraslar oldukça kullanışlı yerlerdir. Bu yerlere çıkarken ve inerken çatı çıkış merdivenleri kullanılmaktadır. Özellikle küçük bir alana sahip yerlerde katlanabilme özelliğine sahip olan çatı çıkış merdivenleri tercih edilmektedir. Çünkü diğer sabit merdivenler oda içinde oldukça fazla yer kaplamaktadır. Ama sadece kullanım sırasında açılan ve kullanımı bittikten sonra kapanma özelliğine sahip olan çatı çıkış merdivenleri oda içerisinde hiçbir yer kaplamamaktadır.

Çatı Teras Çıkış Merdivenleri

çatı merdiveni
çatı merdiveni

Farklı modellere ve farklı boyutlara sahip çatı çıkış merdivenleri bulunmaktadır. Bu merdivenlerden sizlerde odanıza en uygun olan boyutlarda ve istediğiniz malzemeden elde edilmiş ürünü tercih edebilirsiniz. Çatı çıkış merdivenlerinin uzunluğu odanızın taban yüksekliği ile orantılı olarak değişmektedir. Bu uzunluğa göre merdivenin kademe sayısı da farklılık göstermektedir. Merdiven uzunluğuna uygun bir kutu yapılmaktadır. Merdiven ile işiniz bittiğinde merdiveni kademeli olarak kaplayarak kutunun içerisine doğru yerleştiriyorsunuz ve kutuyu kapatıyorsunuz. Böylelikle merdiven tamamen ortadan kalkmış ve odanın içinde yerden tasarruf sağlamış olabilirsiniz.

https://www.katlanircatimerdiveni.com firması olarak Çatı Merdiveni İmalathanemiz olduğumuzdan dolayı sizlere Türkiye geneli kargo ile Çatı Merdiveni satışı yapılmaktadır.

Teras Katına En Uygun Çatı Çıkış Merdivenleri

çatı çıkış merdiveni modeli
çatı çıkış merdiveni modelleri

Çatı Çıkış Merdiveni

  • Çatı çıkış merdiveni yük taşıma kapasitesi ortalama 150 kilo olmaktadır. Bu yük kapasitesine kadar rahatlıkla taşıyabilme özelliği bulunmaktadır. 150 kilo üzerindeki yükler riski taşımaktadır. Merdivenlerin rahat geniş ve rahat çıkış yapılabilmesi adına yan profillerin de tutmaya yardımcı korkuluklar bulunmaktadır. Böylelikle herhangi bir sıkıntı durumu da ortadan kalkmaktadır. Merdiven basamak aralıklara 8 cm olmakta ve basamaklarını kaymaması için özel bir malzeme ile kaplanmaktadır. Ürünlerimizin her biri 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Herhangi bir arıza olduğunda firmamızı arayabilirsiniz, bizler gerekeni ücretsiz olarak yaparız. Firmamızdan katalogdan ürün beğenerek istediğiniz merdiven modelini yaptırabilirsiniz. Kataloğumuzu Whatsapp üzerinden de görebilirsiniz. 
teras çatı çıkış merdivenleri
teras çatı çıkış merdiveni
en kaliteli çatı çıkış merdivenleri
en kaliteli çatı çıkış merdiveni
ahşap çatı çıkış merdivenleri
ahşap çatı çıkış merdiveni

Author: fakro

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir