Optistep Çatı Merdivenleri

Optistep çatı merdiveni çatı katlarına çıkılmasını ve inilmesini sağlayan çatıya çıkış merdivenleri son dönemlerde yeni modelleri ile daha sık olarak tercih edilmeye başlanmıştır. Çatı çıkışı merdivenlerin yeni modelleri odada yer kaplamayan, sadece kullanım sırasında açılan, kullanım bittikten sonra katlanarak tekrar yerine kaldırılabilen merdivenlerdir.

çatı merdiveni
çatı merdiveni

Optistep Çatı Merdiveni

Optistep çatı merdivenleri de kademeli olarak ihtiyaç da katlanma özelliğine sahiptir. Böylelikle merdiven yer kaplamadan kendi kutusuna sığıp kapatılmaktadır. Merdivenin ahşap ve kutusu bulunmaktadır. Odanın tavan bölümüne montajı yapılan bu kutu kullanılacağı zaman açılıp içinden merdiven aşağı doğru uzatılır.

Optistep Çatı Merdivenleri Ankara
Optistep Çatı Merdivenleri

https://www.katlanircatimerdiveni.com firması olarak Çatı Merdiveni İmalathanemiz olduğumuzdan dolayı sizlere Türkiye geneli kargo ile Çatı Merdiveni satışı yapılmaktadır.

Optistep Çatı Çıkış Merdiveni

Merdiven kullanımı sona erdikten sonra merdiven kademeli olarak katlanır ahşap kutusu içerisindeki hizasına getirildikten sonra merdiven kutusu kapatılır. Böylelikle ortada hiçbir merdiven kalmaz ve kutu tavan ile bütün bir görüntüye sahip olur. Ahşap malzemeden yapılmış olan kutu kendiliğinden boya ve cila ya sahiptir. Bu özelliği dekoratif görüntüsüne korurken ekstradan kutu için bir masraf yapılmasına gerek kalmaz.

En Kalite Optistep Çatı Merdivenleri
En Kalite Optistep Çatı Merdiveni

Ahşap Optistep Çatı Merdiven

  • Çatıya çıkış merdiveni farklı modellerde ve boyutlarda bir üründür. Odanızın büyüklüğüne ve tavan yüksekliğine göre istediğiniz modeldeki merdiveni yaptırabilirsiniz. Odanıza göre ölçü alındıktan sonra merdiven yapılmaktadır. Ortalama 150 kg yük taşıma kapasitesi bulunan merdivenlerin gövde profilleri metalden yapılmaktadır. Bu sayede daha güvenli bir taşıma sistemi oluşturulmuştur. Ahşap merdiven tercih ettiğinizde de metal gövdenin üzerine ahşap kaplama yapılıp daha sağlam bir ürün ortaya çıkarılmaktadır.

Author: fakro

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir